Touringcar nodig voor Schiphol tour?

Touringcar nodig voor Schiphol tour?

Wil jij alle geheimen van Schiphol leren kennen? Dan kun je er op eigen houtje naartoe gaan, maar wat ook kan is een Schiphol tour boeken. Je krijgt vanuit de bus veel meer te zien en te horen dan wanneer je zelfstandig naar het vliegveld gaat. Wat is precies een Schiphol tour? Uit welke touringcars kun je kiezen als je een Schiphol tour boekt en wat kun je verwachten van deze luxe touringcars?

Wat is een Schiphol tour?

Tijdens een Schiphol tour rij je in een luxe touringcar rond over het vliegveld. Onderweg krijg je van alles te zien en te horen over Schiphol, zoals over de start van het vliegveld, over de eerste vlucht, over wat er op het vliegveld gebeurt als het sneeuwt en over hoe de brandweer te werk gaat op het vliegveld. Een Schiphol tour is leuk voor jong en oud, voor kleine en grote groepen. Je kunt het bijvoorbeeld boeken voor een schoolreisje, excursie of voor een verjaardagsfeest. 

Touringcar mogelijkheden

Uit welke touringcars kun je kiezen als je een Schiphol tour boekt? Je kiest uit een van de volgende bussen:

 • Minibus geschikt voor 16 tot 19 mensen
 • Midibus geschikt voor 30 mensen
 • Touringcar geschikt voor 50 mensen
 • Touringcar geschikt voor 60 mensen
 • Dubbeldekker geschikt voor 90 mensen
 • Rolstoeltouringcar geschikt voor 14 rolstoelen

Wil je een rolstoeltouringcar boeken, boek deze dan op tijd, want het is maatwerk om deze touringcar te regelen. 

Faciliteiten touringcar

Wat kun je verwachten van een touringcar voor je Schiphol tour? Een luxe touringcar is standaard uitgerust met het volgende:

 • Een toilet: Wel zo fijn, omdat je onderweg de bus niet uit gaat.
 • Airco: Je hebt het nooit te warm in een luxe touringbus.
 • Veiligheidsgordels: Veiligheid boven alles.
 • Tv/dvd: Zo kunnen er onderweg ook filmpjes over Schiphol worden getoond.
 • Wifi: Dit is optioneel.

Boek je de Schiphol tour voor een feestelijke gelegenheid, zoals bijvoorbeeld een vrijgezellenfeest of een verjaardag? Dan kun je kiezen voor een feestbus. Deze bus is uitgerust met muziek, een gevulde koelkast en feestverlichting.

 

 

Geef een antwoord